Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
může bělit zuby s sodou a peroxidem vodíku - Jak nejlépe vybělit zuby doma
#1
п»їJak vybělit zuby

.

čím vybělit zuby => http://monarh.top/cs/dentcs/dentcs.html

.

.

.

.

.

Domácí bělení zubů – Citronová šťáva a jedlá soda Jedním z nejznámějších přírodních bělitelů je bezpochyby jedlá soda a citron . Jejich výhoda tkví ve snadné dostupnosti, nízké ceně (oproti drahým profesionálním službám) a díky poměrně vysoké účinnosti, které si …
Chcete-li obnovit bělost na zuby, pomůžete bělení čepic. Přečtěte si více o jejich použití v článku. Přečtěte si více o jejich použití v článku. Hlavní
Ordinační bělení zubů . Jen jedna návštěva stačí k dokonale bílému usměvu za použití bělící lampy. Ošetření trvá přibližně 2 hodiny . Domácí bělení zubů . V pohodlí domova si také můžete vybělit zuby. V ordinaci vyrobíme individální nosiče na bělení , které pak budete používat spolu s bělícím přípravkem.
TECHNOLOGIE . AKTUALITY. ZUBNÍ CENTRUM. Soubory cookies nám pomáhají poskytovat, chránit a zlepšovat služby. Pokud budete náš web používat i nadále, vyjádříte tím svůj souhlas se zásadami týkajícími se souborů cookies ...
Bílé zuby si žádají oběti. V honbě za běloskvoucím úsměvem musíte zapomenout na cigarety, kávu, černý čaj nebo červené víno. Ty totiž na sklovině zanechávají nejvíce skvrn a zuby tak ztrácí na své atraktivní bělosti. Jak zuby vybělit doma ? Bělení zubů je možné i v pohodlí domova. A to speciálními bělícími prostředky jako jsou gely nebo speciální ...
Lampa na bělení zubů určena pro rychlé a efektivní bělení zubů odstraňující skvrny od kávy, vína, čaje nebo cigaret 1 699,- bez DPH 1 404,- 1 ks
Bělení systémem Zoom 4 je dnes nejlepším způsobem bělení zubů. Během jediné návštěvy ordinace dokáže systém vy bělit zuby o 4-8 odstínů. Hlavní složkou systému bělení je peroxid vodíku. Bělící gel ZOOM však obsahuje nejen peroxid, ale také amorfní fosforečnan vápenatý. Tato látka proniká hluboko do skloviny a napomáhá její regeneraci po bělení.
Takže pojďme mluvit o skutečně účinných bělicích prostředků a domácí bělení metody jsou nejméně škodlivé. Ale nejdřív - kontraindikace pro bělení zubů . Nebělte v následujících případech: Těhotenství, prsa. Dětský věk. Alergie na peroxid vodíku, latexové jímky. Kazy a její komplikace.
Bělení zubů není pro každého. Zuby lze tzv. vybělit, proceduru můžete podstoupit u odborníků, ale také si ji dělat sami doma po předchozí návštěvě stomatologa. Je ovšem třeba vědět, že bělení se nehodí pro každého. Kontraindikací může být alergie na bělicí materiál, nedostatečná ústní hygiena ...
Boj proti zubnímu kazu doma není možný bez hlavní složky tradiční medicíny - česneku. Česneková šťáva získaná z drcených hřebíčků rychle a účinně zmírňuje bolest, ničí bakterie. Vše, co je potřeba, je navlhčit tampon v šťávě a aplikovat na bolavé místo. Použití speciálních past
Bělení zubu má v podstatě dvě formy – jedna je takzvané domácí bělení a druhá ordinační bělení . Případně se tyto dvě metody dají nakombinovat. Domácí bělení se většinou provádí za pomoci speciálních gelů, které se před spaním nanášejí do „nosičů“, které se nechají působit celou noc. Tato metoda je relativně nejšetrnější, má nejmenší nežádoucí účinky (citlivost) a dosažený efekt je stálý. Doba bělení …
Křídy a uhly Vyberte si z naší nabídky kříd a uhlů na kreslení vhodných pro výtvarné a umělecké potřeby Vašich žáků či dětí. V nabídce máme chodníkové křídy , barevné a bílé křídy na tabuli , olejové křídy , prašné a bezprašné křídy , dále olejové a akvarelové pastely . které se dají snadno míchat.
Dobrý den, chtěla jsem se zeptat na bělení zubů . Mám od přírody zuby zbarvené dožluta a chtěla bych je vybělit. Jsem nekuřačka,nepiju alkohol a o chrup se vzorně starám, ale stejně jsou zuby pořád stejné. Chtěla jsem zeptat, zda byste mi neporadil nějakou levnou (jsem studentka) a zaručenou metodu na vybělení zubů . Děkuji za odpověď . Petra J. Bohužel, žádnou ...
Ordinační bělení je nejlepší a nejúčinnější technika bělení zubů. Druhá metoda je domácí bělení, které je časově náročnější. Pacient si bělí zuby doma přibližně 5-7 dní, 1-2 krát denně po 30 min. Všeobecně platí, že tyto přípravky na bělení zubů mají velmi malé procento obsažených bělících činidel a jejich viditelný účinek se tak může dostavit až ...
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)